Rewolucja na weselu !!! powrót

[2010-07-26 14:30:09]

Witam ponownie – dzisiaj kilka słów zachęty do małego przełomu w  tworzeniu tortów ślubnych – to jedynie przykład jak inaczej może wyglądać tort w tym wyjątkowym dniu. Wychodzę z założenia, że każda para powinna być traktowana indywidualnie i tak też się dzieje – osoby, które do nas przychodzą w pełni mają wpływ na to jak będzie wyglądał ich tort – to bardzo ważne żeby w tym szczególnym dniu wszystko było jak z bajki – dlatego nie może zabraknąć cudownego tortu.

Zapraszam do nas wszystkich zakochanych po uszy, odważnych ludzi którzy nie lubią szablonowych rozwiązań i chcą by ich tort był tym jedynym tworzonym tylko dla nich.

Jeśli ktoś jest zainteresowany szkoleniami z zakresu dekorowania tortów zapraszam na słodkie warsztaty – szczegóły niebawem. Tym czasem zabieram się do kolejnego wpisu jak zrobić słodkie mebelki – piszcie czego jeszcze chcielibyście sie nauczyć, dowiedzieć, z miłą chęcią odpowiem na Wasze pytania.

Również niebawem rusza forum na którym będziemy mogli powymieniać się naszymi cukrowymi  doświadczeniami a ja będę odpowiadać i podpowiadać co i jak zrobić żeby rozwiać wszystkie wątpliwości i zawiłe cukrowe zagadnienia.

Pozdrawiam Was ciepło i do nastepnego wpisu :)